Śmiertelne wieści z Poznania. Zmarł były napastnik Lech

Były piłkarz Lecha Poznań Jewgienij Olzner zmarł – poinformował klub na swojej oficjalnej stronie internetowej. W swojej karierze grał także w Warcie Poznań i Mieszko Gniezno. Miał 69 lat.

Jewgienij Olszyna to napastnik, który większość swojej kariery spędził w Wilkopolskim klubie. Karierę zawodową rozpoczynał w Warcie Poznań, skąd w 1971 roku przeniósł się do Lecha Poznań. Przeniósł się do Mieszka Gniezna, gdzie pozostał przez sześć lat, zanim zakończył karierę w sezonie 1979. 1980.

Zmarli byli piłkarze Lech Poznań, Gazeta Poznań i Mieszko Gniezno Jewgienij Olszyna

We wtorek 7 marca Lech Poznań poinformował o śmierci Olszyny. Klub poinformował o tym na swojej oficjalnej stronie internetowej. „Z przykrością informujemy o śmierci Jewgienija Olszyny w niedzielę 5 marca. Były piłkarz Lecha Poznań zmarł w wieku 69 lat. Olszyna urodziła się 10 lutego 1954 roku w Poznaniu. (…) 1974 1977 Grał w Ekstraklasa Lech rozegrała 39 meczów i strzeliła 3  gole .

Leh przekazał też informacje na temat pogrzebu byłego piłkarza. „Pogrzeb Jewgienija Olszina odbędzie się na cmentarzu Świętych Piotra i Pawła w Gnieźnie w środę 8 marca o godzinie 13.00. Kondolencje prześle rodzina byłych i obecnych przedstawicieli miasta Lecha Poznań. ,” on dodał. .