Poznań Pogoda sobota i weekend. [10-12 marca 2023 r.]. Rozpocznij grę w ruletkę pogodową!

Zima przychodzi na początku marca. Po stosunkowo łagodnej zimie zaskakujące jest to, że zima 2023 roku przyniesie temperatury powyżej 15 stopni. Podobne temperatury czekają nas w najbliższych dniach. Ale blisko zera stopni! W końcu „marzec jest jak kociołek”. Ten weekend zapowiada się na początek stabilnej pogody. Co się stanie? Ten artykuł poniżej zawiera szczegóły!

Pogoda w Poznaniu 10.03

Chociaż większość z nich nie wierzy, ubierają się i zostają w domu. Po chłodnej środzie i czwartku z temperaturami zbliżonymi do zera, piątek ma się ocieplić. Prognoza przewiduje, że w najgorętszej części dnia w Poznaniu temperatura wyniesie 11 stopni. Niestety cały dzień było pochmurno i deszczowo i na tym zabawa się skończyła. W nocy temperatura gwałtownie spada. Rano będzie chłodno, potem deszcz ze śniegiem i prawdopodobnie śnieg.

Pogoda na sobotę. Pada deszcz i świeci słońce

Łagodny piątek przyniesie kolejne ochłodzenie. Będzie też deszcz i śnieg, ale już niedługo, bo chwile słońca możemy policzyć. Ale temperatura w sobotę jest inna niż w piątek. W najwyższym punkcie wzrośnie do +3 stopni, ale może być odczuwalna mniejsza z powodu stosunkowo silnych wiatrów. W nocy deszcz stopniowo wzrasta od przelotnego deszczu do deszczu ze śniegiem, temperatura powietrza spada do 1 stopnia.

Poznań: open space i open space w niedzielę

Niedziela będzie temperaturową kontynuacją soboty, z tą różnicą, że możemy spodziewać się jasnej pogody. Wiatr wzmógł się, a termometr pokazał tylko trzy stopnie więcej. W nocy spadnie śnieg i temperatura spadnie do 0 stopni, dobra pogoda nie potrwa długo.

Jak mija nowy tydzień po weekendzie?

Przygotuj się na ruletkę temperatury całkowitej w przyszłym tygodniu. Tylko od poniedziałku do piątku temperatura w Poznaniu ma wynieść od 3 do 12 stopni. Niestety wiatr będzie wiał nadal, szczególnie w pierwszej połowie tygodnia. Przewiduje się, że deszczowy wtorek będzie najcieplejszy, a piątek najzimniejszy. Taka pogoda oczywiście nie wpłynęła na naszą przyjemność.