Piłkarz „Manchester City” wziął telefon kobiety i rozebrał się. „Uprawianie seksu z 10 000 kobiet”

Znanych będzie więcej roszczeń wobec Benjamina Mendy’ego . Inna kobieta podzieliła się swoją historią i oskarżyła go o molestowanie. Według niego piłkarze powinni być dumni z posiadania 10 tysięcy żon.

Benjamin Mendy był nieobecny przez większą część poprzedniego sezonu. Wszystko to spowodowane jest kwestiami prawnymi i  aresztowaniem piłkarzy Manchesteru City w sierpniu zeszłego roku  . Inne kobiety zwróciły się do organów ścigania i oskarżyły mężczyzn o gwałt i napaść na tle seksualnym. Po zapłaceniu kaucji, Benjaminie

Uciekł ode mnie. On i jego przyjaciel Louis Saha Matturi, lat 41, są sądzeni. Para wysłuchała w sumie 22 zeznań, ale Guardian regularnie publikował kolejne zeznania kobiet. Zwykle mówię nie. Mówiłem ci wiele razy, że nie chcę uprawiać z tobą seksu. Powiedziałem to bardzo wyraźnie, ale nie posłuchał, zawiadomił policję, ja też mu ​​powiedziałem: „Jak nikomu nie powie, to może tu przyjść w każdej chwili”.

The Guardian poinformował, że prawnicy Mendy odpowiedzieli na prośbę kobiety. Ta kobieta wyświetla wiadomość, którą chce wysłać do jednego ze swoich przyjaciół. Napisała w liście, że „porozmawiam…” i „Jeśli zajdzie w ciążę, stanie się to dziś wieczorem”. Kobieta odpowiedziała, że ​​to żart. Odrzucił sugestię prawnika, że ​​wszystko jest w porządku. Prawnicy oskarżyli go o kłamstwo w sprawie twierdzeń piłkarza o „10 tysiącach kobiet”. Tutaj również kobieta podtrzymuje to, co powiedziała wcześniej.