Piękna i Bestia – Poznań OK Extra Bilet

Choć bilety na Piękną i Bestię w Teatrze Muzycznym szybko się wyprzedały, to w najbliższych tygodniach widzowie OK Poznań będą mieli okazję zobaczyć to niesamowite przedstawienie. Specjalna grupa 100 dodatkowych biletów będzie dostępna od wtorku 7 marca.

Piękna i Bestia w Poznaniu to musical w reżyserii Jerzego Jana Polowskiego. Co ciekawe, bilety na wszystkie spektakle – z których ponad 30 jest już zaplanowanych – trafią do sprzedaży pod koniec sezonu w grudniu.

Dla posiadaczy kart OK Poznań przygotowano jednak dodatkowe 100 biletów, które można znaleźć na formularzu zgłoszeniowym oraz na stronie okpoznan.pl.

Istnieje możliwość zakupu biletów na maksymalnie trzy dni dostępnych seansów:

  • Sobota 29 kwietnia 15:00 – 20 leżaków
  • Czwartek, 4 maja 19:00 – 30 leżaków
  • Niedziela, 7 maja, godz. 11:00 – Basen może pomieścić do 50 osób

Ta oferta jest ważna tylko do końca marca. Następnie wolne miejsca sprzedawane są również tym, którzy nie posiadają karty Poznań OK.

Bilety można kupić z kartą OK Poznań w kasie teatru lub na stronie www.teatr-musyczny.pl. Osoby chcące dokonać zakupów online zostaną poproszone o podanie numeru karty. Jeśli do zakupu biletów w sklepie wymagana jest karta OK Poznań, obsługa teatru poprosi Cię również o okazanie dowodu tożsamości w celu potwierdzenia Twojej tożsamości.

Karol Drozd, Rafał Szatan i Patryk Bartoszewicz wcielą się w rolę „Bestii” na scenie Poznańskiego Teatru Muzycznego. Kierownikiem muzycznym spektaklu jest Tomas Šimush, scenografem Anna Chadaj, kostiumami Agata Uchman, choreografem Karol Drozd. Całość dopełnia projekcja i światło Karoliny Jacevic

Katarzyna Luschik. Spektakl powstał na podstawie umowy z International Music Theatre (Europa).