Praca jak żadna inna. „Naprawdę chcę zamienić prostytucję w Polsce w diabła”

„Nikt nie wierzy, że mam klienta, który przynosi mi kanister z benzyną ” – mówi Ola  .

Dzięki niemu Ola dostała też najłatwiejsze pieniądze w życiu. – Dostaję 6000 zł za poranek, 15 minut seksu i cały dzień w Energylandii. Wybrał mnie… przynieś mi pierścionek…

Ola zaczęła karmić dwa koty dziennie. Obaj mocno go przytulili. Następnie idzie na siłownię z trenerem personalnym lub bezpośrednio do wynajmowanego mieszkania. Pracuje w tej branży od wielu miesięcy. Twierdzi, że w „dobrym miesiącu” zarabia nawet 100 tys. zł. Za pomocą tego, co nazywa „dochodem pasywnym”, chce jak najszybciej mieć wystarczająco dużo pieniędzy, aby kupić mieszkanie w Zakopanem.

Pracował w banku i jest z wykształcenia prawnikiem.

Mam asystenta prawa karnego. Stary zboczeniec, stary piernikowy ludzik. Chcę napisać pracę magisterską na temat prania brudnych pieniędzy. Powiedział: „Nie, mam dla ciebie więcej, jesteś we właściwym temacie”. To jest prawny aspekt prostytucji. Napisałem artykuł, a on powtarzał mi, żebym poprawiał błędy. Sześć miesięcy później spojrzał na mnie jak na robaka i powiedział: „Nie będziesz mnie chronić”. Tak, to konieczne, mam ochronę z drugiej strony.

Teraz zarabia w jeden dzień tyle, ile zarabia w banku w ciągu miesiąca. Właściwe jest, aby nie płacili podatków. –  Oni są naprawdę zazdrośni o tego biednego biznesmena, który przeznaczył połowę swoich dochodów na okradanie państwa.

Godzinne spotkanie z Olą kosztuje 900 zł, a za jedną noc 6000 zł. Nie robią niczego, co nie jest reklamowane. Liczba sesji w ciągu dnia zależy również od ich dostępności.

Lubię seks. Wiem, mało dziewczyn to lubi. Mam zbyt wiele potrzeb, które chcę zaspokoić w ciągu dnia. Uwielbiam to robić z ludźmi, których kocham. Ale jeśli nie mam tej osoby, nie chcę czasu i chcę wziąć od niego pieniądze, to dlaczego nie?

Tak, zakochał się w jednej ze swoich klientek. współpraca. Jest tylko jeden problem”.

Zapomniała wspomnieć, że ma męża, wiesz? Osiem lat! Ktoś mnie uderzył, poszedłem do mieszkania, w którym się spotkał, bo rozmawiał z matką..nie z moją matką, to był tylko bandyta, tylko ten Oturgan. razem siostry! Zapytałem go: „Nie widzisz, że od czasu do czasu drapią go plecy?”. Jeśli mam mówić, powiedział to raz, ale został podrapany na siłowni. Powiedział, że nie chce alimentów, da 10 tys miesięcznie. Myślę, że nadal są razem, widziałem na Instagramie.

Prostytucja to bardzo szerokie pojęcie, które obejmuje bezpośrednią pracę z klientami, a także występowanie przed kamerami internetowymi czy publikowanie bielizny. Pracę wykonują ludzie, którzy naprawdę mają uczucia i potrzeby – tak jak ich klienci. Ważny krok w kierunku standaryzacji pracy

– rozumiane tutaj jako gracze z podstawowymi uprawnieniami – Wydaje się jednak, że to pokazuje, jak bardzo jest to skomplikowane i że osoby świadczące usługi seksualne są różne.

Złota Beata

Nie mam w domu ekspresu do kawy, więc czekam, aż znajomy go kupi.

Nazwij Betty swoją zwykłą „przyjaciółką”.

–  Jeśli znasz kogoś od dawna, od wielu lat i znasz jego prawdziwe imię, jak inaczej byś go opisał?

Znajomy zasugerował, żebym kupił ekspres na święta. Teraz jest styczeń, więc ma pełne prawo być rozczarowany.

„  Więc nie jestem osobą, która bierze listę towarów i targuje się z klientem  ” — śmieje się.

Ale oprócz wynagrodzenia Betty otrzymała również wiele prezentów. Nazywają to „drugą płatnością”.

Betty spędziła około trzech godzin przygotowując się do wieczoru. Jest perfekcjonistą. Wie, że dla mężczyzn, którzy się do niego zbliżają, to spotkanie jest często jedyną szansą na rozkoszowanie się kobietą. Prezenty są dowodem dobrze wykonanej pracy.

”  Ludzie czują potrzebę dawania innym, dbania o nich. Zawsze powtarzam, że perfumy nie popłacają. Związek jest bardzo bliski, więc jesteśmy szczęśliwi, a oni czują potrzebę dawania.

Cóż, czasami jest to związek.

–  ale trudno znaleźć ludzi, którym nie przeszkadza moja praca. Niektórzy wyobrażają sobie, że chodzę po okolicy, ale codziennie jestem w domu. Tak nie może być. Po jakimś czasie moja praca stała się uciążliwa, chociaż obiecywałam, że tak nie będzie.

Spotkaj się z Betty w kawiarni przed treningiem. Prawie codziennie próbuje chodzić na bieżni. Teraz zamawia Americano z mlekiem migdałowym. Mówił cicho i szybko, jeszcze zanim wziął pierwszy łyk kawy.

–  Wzywają klientów, aby „uderzyli”, a następnie kopali jednego po drugim 15 minut później. Nie mówię, że to źle, każdy ma swój sposób. Lubię spotkać się z kimś na kilka godzin dziennie i skupić się na tej osobie. Pogawędka, herbata, kawa, szampan.

Godzina z Betty kosztuje 300€, drinki lub wspólny obiad 700€, a obiad i śniadanie 2000€. EUR. Za seks oralny bez zabezpieczenia, seks analny i usługi dodatkowe obowiązują dopłaty.

Wcześniej przez kilka tygodni był w Szwajcarii. Trzeba wynająć mieszkanie, zareklamować je, a potem wziąć tydzień wolnego. Nie lubią, gdy ludzie po prostu przychodzą i robią to, co myślą, a potem odchodzą.

„  Nie jest to zaskakujące, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę koszty i pracochłonność.

Każdy nowy klient przed umówieniem się na wizytę musi podać swoje imię i nazwisko oraz wiek.

„  Niektórzy ludzie naprawdę mają z tym problem i mówią:„ Muszę chronić swoją tożsamość ”.

Betty musi się bronić. Kiedy po kilku latach pracy w firmie maklerskiej zakładał własny biznes, był wykorzystywany przez klienta. Zgłoszone na policję, ale bezskutecznie. Dlatego obecnie występuje o zwolnienie za kaucją przed spotkaniem.

–  Skutecznie odstrasza oszustów i niebezpieczne osoby.

Zapytałem o początki tej branży.

 Pamiętam pierwszy dzień, kiedy przyszłam do biura, mieszkałam w mieszkaniu z innymi dziewczynami, bardzo się bałam, nie wiedziałam, co się stanie i co robić. Okazało się, że wszystkie te dziewczyny były normalne, a jedna z nich traktowała mnie jak siostrę. Czasami jesteśmy tak szczęśliwi, że śpimy tam bez wychodzenia z domu.

Dziś wspierają się w zamkniętej grupie na jednym z komunikatorów, rozmawiają ze sobą, a czasami dowiadują się o nowej ścieżce klienta. Jeśli długo się nie odzywasz, ktoś inny to zapisze.

Betty ma na swojej stronie internetowej kilka skórek, z których klienci mogą wybrać tę, która najbardziej im odpowiada. Rozmawia też z osobami niepełnosprawnymi, co nie jest normą.

–  Słyszałem, że ludzie, którzy byli na konferencji, widzieli na twarzy dziewczyny odrazę. Nie dbam o wygląd, nie obchodzą mnie wady ciała. Muszę tylko zdawać sobie sprawę z mojej niepełnosprawności – abym wiedział, co mogę, a czego nie mogę zrobić, aby nikogo nie skrzywdzić.

Powiedziałem mu, że to naprawdę dobry związek.

„  Dzięki, ale daj spokój, nie jestem Matką Teresą, tu chodzi o pieniądze ”.

Klara

Studiował lingwistykę stosowaną. Mieszka w tym samym mieście co jego rodzice, ale po drugiej stronie miasta. Gdyby nie siostra, która czuła się za niego odpowiedzialna, nie miałby związku z rodzicami. Clara chce go wyrzucić z domu, gdy dorośnie. Klarę nie było stać na ten czas.

Aby zarobić pieniądze, najpierw pracował na pół etatu w dziale gastronomicznym restauracji typu fast food, ponieważ tylko tam miał wolny czas i mógł zająć się nauką. . Potem zobaczył ogłoszenie: Szuka menedżera czatu internetowego w języku angielskim i niemieckim.

–  Wyszło tak, jak się spodziewałem… wszystko zależy od rodzaju chaty. Dziesięć modelek siedzi przed kamerą – to tylko modelki, to znaczy są ładne, każda ma komputer, każda ma kilka czatów i wszystko jest ocenzurowane. Jego misją jest skłonienie klientów do długich rozmów i sprzedawanie od niego pieniędzy. Odpisuję po angielsku lub niemiecku i mówię dziewczynom, co mają robić. Udają, że wysyłają wiadomość lub budzą się i włączają. Zwróć też uwagę na modelkę siedzącą przed ekranem bez rozbierania się i „odpowiadania”.

Clara nie została tam długo, ponieważ firma zaproponowała jej wyższą pensję, ale odmówiła. Otworzyła więc konto na jednym z portali sprzedających używaną odzież.

–  Jest wielu różnych fetyszystek, które chcą kupić u ciebie buty czy bieliznę, a ja dostałem tam swoje pierwsze zamówienie – spodnie. Ludzie są skłonni wiele dać, zwłaszcza jeśli spełnisz dodatkową potrzebę, taką jak noszenie spodni lub oddawanie moczu przez więcej niż jeden dzień.

Możesz jednak zarobić więcej pieniędzy na czatach, w których wchodzisz w interakcje z klientami. Zamówienia są jeszcze ciekawsze.

„   Jakbym poszła na kolację z drogim facetem i wydała jego pieniądze”. To było jego polecenie. Dał mi kilkaset dolarów i poszedłem na kolację z kolegą. Myślę, że na tej stronie jest wielu uległych mężczyzn szukających uwagi kobiet. Niektórzy ludzie są po prostu samotni i chcą być wysłuchani.

Nie rozmawiają o seksie, chcą rozmawiać z innymi ludźmi. Inni opowiadali o swoich fantazjach seksualnych i to im wystarczało. Są ludzie, którzy chcą poniżać. Nazywają siebie „Twoim bankomatem” lub „Twoim śmieciem”. Napisałem sms-a, żeby podać styl i od razu przysłali mi, nie wiem, 80 zeta.

Typ dominujący jest jeszcze rzadszy. Ludzie często próbują kłamać, aby dostać coś takiego za darmo.

 Dlatego ważne jest, aby nie realizować zamówienia do momentu otrzymania płatności. Niektóre strony internetowe stosują w tym celu odpowiednie środki bezpieczeństwa. Pobierana jest prowizja w wysokości 25%, ale użytkownik ma pewność, że zamówienie nie zostanie zrealizowane do momentu otrzymania płatności. Zabrania się również otrzymywania płatności za niedziałające usługi. Za każde dodatkowe zamówienie pobierana jest dopłata. Na przykład, jeśli ktoś chce, abyś nosił spodnie przez cztery dni z rzędu, jest to dopłata dzienna przez kilka dni, którą możesz dostosować w razie potrzeby. Przykład: 60 zł za dobę.

Zapytałam Klarę o pierwiastek ludzki, jak bardzo wkłada się w te zadania. śmiech

”  Kto zarabia takie pieniądze, nie dba o to, co dzieje się z jego rzeczami. Nasza praca polega na paczkach w paczkach. Ludzie, do których wysyłamy, nie chcą wiedzieć, kim jesteś. Jakich ludzi chcą po prostu dostać niektóre fantazje szanują Twoją prywatność Ważne jest używanie pseudonimów podawanie nieprawdziwych informacji po zrealizowaniu zamówienia nie kontaktuję się z tymi osobami.