Najlepsze destynacjie w Europie w 2023 roku, dokonaj wyboru!

W rzeczywistości co 24 godziny do 10 lutego można głosować na najlepsze miejsca na wakacje na kontynencie

Wyścig o miano najlepszego europejskiego celu podróży w 2023 roku trwa i pozostaje pytanie, które miasto, miasteczko lub prowincja zastąpi Lublanę w walce o ten prestiżowy tytuł. Wspaniale jest móc pomóc najczęściej odwiedzanej witrynie turystycznej na kontynencie, Europe’s Best Destinations (EBD).

W Europie jest 21 ustalonych destynacji . Każda z tych opcji ma zalety i wady, a my nie będziemy opowiadać się po żadnej ze stron. Od ukrytych małych miasteczek po tętniące życiem centra i wyspy, będziesz rozpieszczany.

Co więcej, komisja pozwala publiczności oddać więcej niż jeden głos. W rzeczywistości  każdy adres IP może głosować co 24 godziny ! Termin głosowania upływa  10 lutego 2023 r.

Twoja brama do europejskich inspiracji podróżniczych

Ten, kto wygra, odniesie ogromne korzyści z tytułu szlacheckiego . W roku, w którym powrót do zdrowia po Covid jest nadal ważny, destynacja będzie nosić koronę, zwiększy liczbę odwiedzających i zyska poczucie przepychu.

Od 2009 roku Europe’s Best Destinations  stał się profesjonalnym portalem z poradami dla podróżnych zainteresowanych wszystkimi kategoriami i markami. Witryna kategoryzuje atrakcje turystyczne na wiele sposobów, aby zaspokoić różne zainteresowania.

Najlepszy letni festiwal muzyczny, ktoś? Co powiesz na przesilenie zimowe? Ranking tematyczny opiera się na opiniach podróżników, którzy reprezentują autentyczne i instynktowne doświadczenia.

Serwis promujący europejskie produkty turystyczne na rynku światowym. Reklama odbywa się we współpracy z lokalnymi atrakcjami turystycznymi. Ponadto EBD produkuje przewodniki turystyczne i kampanie reklamowe w głównych mediach na całym świecie.