Glen Matlock z Sex Pistols poprowadzi w tym tygodniu bonusowy program Radia Poznań!

Słuchacze, którzy często słuchają z uwagą wywiadów z zagranicznymi gwiazdami, prawdopodobnie dwukrotnie w ciągu ostatnich miesięcy zetknęli się z dwoma nazwami „Matlock” i „Sex Pistols”.

Stało się to podczas spotkania z dwoma innymi Brytyjczykami – Midge Ure, liderem Ultravox i Clarkiem Datchlerem, liderem Jazz Johnny Haytes. Wszyscy rozmawiali o tym, jak to było być w zespole z basistą Sex Pistols w późnych latach 70. i wczesnych 80., zanim pojawiły się przeboje. Czuliśmy, że nie mamy innego wyboru, jak tylko skontaktować się bezpośrednio z Glenem Matlockiem i powiedzieć mu wszystko.

Na szczęście tak się stało, że twórca większości seks-gunów „God Save the Queen” i „Anarchy in Britain” zgodził się udzielić wywiadu Radiu Poznań, gdzie opowiedział o stworzeniu kopii. nowe nagranie solowe – jedno z nich. , „Head On A Stick  ”, wyemitowany kilka tygodni temu.

Przede wszystkim zapytaliśmy basistę Sex Pistols o jego najsłynniejszy okres, kiedy słynny showrunner Malcolm McLaren stworzył jedną z najgłośniejszych i najniebezpieczniejszych scen w historii rocka w Stanach Zjednoczonych. Londyn. kontrkultury na całym świecie, w tym w Polsce.

Więcej o naszym zapytaniu – środa po 10:00, piątek po 18:00 i piątek po 16:00.