Nowy skandal w białostockim kościele. Episkopalny ksiądz wzywa do wykorzystywania seksualnego

Ksiądz Łukasz Golewski jest proboszczem biskupa Antoniego Pacifika Dydicia, byłego sekretarza i obecnego kierownika oddziału Caritas diecezji Drochicin. Powinni udzielać ostrych porad seksualnych osobom, które poznają w aplikacjach dla gejów.

Gazeta Wyborcza opisała kolejny skandal w Kościele katolickim. Dotyczy to księży seniorów katolickiego miasta Białegostoku, które obejmuje archidiecezję białostocką, a także diecezje łomżyńską i droczycką. Według gazety biskup Drohicyn wiedział o działalności księdza Golewskiego ponad miesiąc temu, ale nie podjął żadnych działań.

Andrzej Dębski, czytelnik GW o nazwisku Sebastian , napisał o kolejnej przerażającej historii po aferze księdza, która również wyszła na jaw dzięki wyborom. Sebastian pisze, że jego ojciec, Łukasz Golewski, powinien mu zaproponować seks.

Czytelnicy „GW” przesłali dziesiątki zdjęć swojej korespondencji z księdzem Golewskim w gejowskiej aplikacji Grindr. Korespondencja rozpoczyna się 2 czerwca.

Według Sebastiana, proboszcz najpierw złożył skargę. Następnie zaproś go pod konkretny adres na seks. Okazało się, że był to ksiądz. Po pierwsze, nie może się przyznać, że jest księdzem.

– Przysłał mi swoje zdjęcie, na którym milczy, ale nie milczy. Potem zaproponował mi seks pod wskazanym adresem, a ja podniosłam wzrok i okazało się, że to było jego miejsce. Początkowo zaprzeczał, jakoby był księdzem. Ale rozpoznałem go ze zdjęcia, które przesłał. Był sławny. Często występuje z bp.

Dydyczu, kiedyś był sekretarzem, teraz jest księdzem – powiedział Sebastian w rozmowie z dziennikarzem „GW”.

O aferze miłosnej ojca Andrzeja Dębskiego

Ostatnio dużo mówi się o twórczości księdza Andrzeja Dębskiego. Szczególnie znany ksiądz z Białegostoku wysyłał obsceniczne wiadomości do poznanych dziewcząt.

Tomasz Ławnicki, bohater afery seksualnej w gminie Kuria, od lat związany jest z prawem i sprawiedliwością oraz miastem Białystok. Jest też synem byłego członka zarządu PiS.

Ksiądz Andrzej Dębski to znana postać w Białymstoku. Jest m.in. sekretarzem prasowym Archidiecezji Białostockiej, dyrektorem lokalnego biura prasowego Stolicy Apostolskiej, Archidiecezjalnym Rzecznikiem Ochrony Danych Osobowych, wykładowcą w Wyższym Seminarium Duchownym i księdzem. przedmiot.

Jagiellonia Białystok, redaktorka i prowadząca magazyn TVP3 Białystok „Pod Twoją Ochroną” czy prowadząca katolicki program dla dzieci „Ziarno” .

Po wybuchu afery seksualnej w kurii (np. pani Dębska napisała do internautów, że jest „pierwszą kobietą w historii prostytucji w białostockim metrze „), ludzie w całej Polsce zastanawiali się, gdzie może powstać dobra kariera. Być. Ojciec Debsky’ego. Nie tylko o strukturze kościoła? Dlaczego nawet jeden włos z jego głowy nie wypada mimo oznak nieporządku? Co czyni go tak godnym zaufania? – zapytaj Tomasza Lwnickiego w NaTemat.